Community leden


Bent u op zoek naar een ervaren rouwtherapeut of een specifiek aanbod buiten ons centrum
(in Vlaanderen en Nederland)?

Dan kan u hier een lijst vinden van leden van de community die op z'n minst 5 jaar ervaring hebben én een specifieke langdurige opleiding hebben in hun aanbod rond ziekte, rouw en verlies.

Ervaren GESPREKSTHERAPEUTEN/PSYCHOLOGEN

BELGIË

Provincie Antwerpen:

- Veerle Breyne, http://www.stiltekracht.be

- Kitty Van Der Smissen, HOOGSTRATEN, http://www.hetrelationeelvermogen.be

- Jasmine Luycx, KONTICH, https://www.jasmineluycx.be/

- Jos Delarbre, MEERHOUT, http://www.josdelarbre.be

- Sandra Nuytkens, SINT-KATELIJNE-WAVER, http://www.contextpsycho.be

- Katlijn Willems, WILRIJK, http://www.integraal.be


Provincie Limburg:

- Hanne Putzeys, HERK-DE-STAD, http://www.praktijkhetperspectief.be

- Liese Vijfeijken, KERMT, http://www.ikengij.be

- Lies Scaut, LEOPOLDSBURG, http://www.dewegwijzer.org

- Veronique Diliën, MAASMECHELEN, http://www.veroniquedilien.be


Provincie Oost-Vlaanderen:

- Saskia Saelens, DESTELBERGEN, http://www.saskiasaelens.be

- Els Rogier, GENT, http://www.goedmoed.be

- Dominieke Van Den Bossche, GERAARDSBERGEN, http://www.rouwtherapie.com

- Johan Maes, MERELBEKE, https://www.johanmaes.co/Rouwtherapie.html

- Ria Theunissen, OUDENAARDE, https://www.sensitiefoudenaarde.com


Provincie Vlaams-Brabant:

- Katrien Belmans, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/katrien-belmans

- Leen Carens, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/leen-carens

- Sofie De Jongh, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/sofie-de-jongh

- An Hooghe, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/an-hooghe

- Vero Merlevede, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/vero-merlevede

- Uschi Van den Broeck, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/uschi-van-den-broeck

- Tine Vandersanden, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/tine-vandersanden

- Marleen Vertommen, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/marleen-vertommen

- Sabine Cocquyt, KORBEEK-DIJLE, https://www.sabinecocquyt.be 

- Katleen Alen, KORTENBERG, https://www.vuurvlinder.be

- Gerke Verthriest, SCHEPDAAL, https://www.gerkeverthriest.be


Provincie West-Vlaanderen:

- Vanessa Gryspeerdt, RUDDERVOORDE, https://www.vanessagryspeerdt.be


NEDERLAND:

- Liesbeth van Dam, BREDA, NOORD-BRABANT, https://www.praktijkliv.nl

- Daisy Luiten, DEVENTER, OVERIJSSEL, https://www.daisyluiten.nl

- Brenda van Veldhuizen, KAMPEN, OVERIJSSEL, https://www.praktijkdeeik.com

- Albert van Dieren, WEZEP, GELDERLAND, https://www.vandieren.org


Ervaren therapeuten die een LICHAAMSGERICHT aanbod doen ivm ziekte, rouw en verlies

- Katrien Hooghe,  http://www.back-in-balance.be/ 

- Sabine Cocquyt, http://www.sabinecocquyt.be/

- Anna Nys, https://www.manodelpino.be

- Toon Walgrave, https://www.verbindinginverlies.be/nl 


Ervaren RITUEELBEGELEIDERS en/of CREATIEF THERAPEUTEN in het werken met ziekte, rouw en verlies 

- Anje Claeys, https://www.verbindinginverlies.be/nl

- Karla Mertens, http://www.karlamertens.be/ 

- Kathleen Weuts, https://www.loukup.be/ 

- Josephine Aerts (Nederland), https://www.met-liefde.com/ 


Er sloten ook een aantal VERENIGINGEN aan bij deze community:

- Gemoedsrust (Afscheid nemen in de vertrouwde omgeving), https://www.gemoedsrust.com/ 

- Met Lege Handen (zelfhulpgroep van en voor ouders van een overleden baby), https://www.metlegehanden.be/

- Fara vzw (een vzw die zwangerschapskeuzes bespreekbaar maakt), https://www.fara.be/ 

- De Kolibrie (Inloophuis voor mensen met een chronische ziekte), https://www.inloophuisdekolibrie.be/

- Ouders van een overleden kind (NL), https://www.oudersoverledenkind.nl/

- Contempo (Partnerverlies), https://www.vzwcontempo.be/ 

- Berrefonds (Verlies van een kindje - aanbod koesterkoffers), https://www.berrefonds.be/ 


Website by

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x