Community leden

Bent u op zoek naar een ervaren rouwtherapeut of een specifiek aanbod buiten ons centrum
(in Vlaanderen en Nederland)?

Dan kan u hier een lijst vinden van leden van de community die op z'n minst 5 jaar ervaring hebben én een specifieke langdurige opleiding hebben in hun aanbod rond ziekte, rouw en verlies.

Ervaren GESPREKSTHERAPEUTEN/PSYCHOLOGEN

BELGIË

Provincie Antwerpen:

- Lieve Sels, AARTSELAAR, https://www.lievesels.be

- Sandra Nuytkens, ANTWERPEN, https://www.contextpsycho.be

- Angela Arts, ESSEN, https://www.praktijksandhi.be

- Melanie Mulder, ESSEN, https://www.mani-pura.com

- Inge Wouters, ESSEN, https://psychotherapieingewouters.be

- Kitty Van Der Smissen, HOOGSTRATEN, https://www.hetrelationeelvermogen.be

- Jasmine Luycx, KONTICH, https://www.jasmineluycx.be/

- Jos Delarbre, MEERHOUT, https://www.josdelarbre.be

- Lydia De Win, RETIE, https://www.roseriver.be

- Katlijn Willems, WILRIJK, https://www.integraal.be

- Veerle Breyne,  https://www.stiltekracht.be


Provincie Limburg:

- Hanne Putzeys, HERK-DE-STAD, https://www.praktijkhetperspectief.be

- Liese Vijfeijken, KERMT, https://www.ikengij.be

- Lies Scaut, LEOPOLDSBURG, https://www.dewegwijzer.org

- Veronique Diliën, MAASMECHELEN, https://www.veroniquedilien.be

- Katrijn Desteghe, TONGEREN, https://www.katrijndesteghe.be


Provincie Oost-Vlaanderen:

- Saskia Saelens, DESTELBERGEN, https://www.saskiasaelens.be

- Els Rogier, GENT, https://www.goedmoed.be

- Dominieke Van Den Bossche, GERAARDSBERGEN, https://www.rouwtherapie.com

- Johan Maes, MERELBEKE, https://www.johanmaes.co/Rouwtherapie.html

- Ria Theunissen, OUDENAARDE, https://www.sensitiefoudenaarde.com


Provincie Vlaams-Brabant:

- Katrien Belmans, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/katrien-belmans

- Leen Carens, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/leen-carens

- Sofie De Jongh, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/sofie-de-jongh

- An Hooghe, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/an-hooghe

- Vero Merlevede, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/vero-merlevede

- Uschi Van den Broeck, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/uschi-van-den-broeck

- Tine Vandersanden, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/tine-vandersanden 

- Marleen Vertommen, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/marleen-vertommen

- Sabine Cocquyt, KORBEEK-DIJLE, https://www.sabinecocquyt.be 

- Katleen Alen, KORTENBERG, https://www.vuurvlinder.be

- Sindy Helsen, LEUVEN, https://www.deflint.be

- Ingrid Debeurme, ROTSELAAR, https://www.sporetherapie.be

- Gerke Verthriest, SCHEPDAAL, https://www.gerkeverthriest.be

- Griet Deblauwe, SINT-JORIS-WINGE, https://www.waterlelie-coachingvanuithethart.be

- Diane Plevoets, SCHERPENHEUVEL-ZICHEM, https://www.dianeplevoets.com


Provincie West-Vlaanderen:

- Hilde Taillieu, ROESELARE, 0477/34 44 46

- Vanessa Gryspeerdt, RUDDERVOORDE, https://www.vanessagryspeerdt.be


NEDERLAND:

- Liesbeth van Dam, BREDA, NOORD-BRABANT, https://www.praktijkliv.nl

- Daisy Luiten, DEVENTER, OVERIJSSEL, https://www.daisyluiten.nl

- Marloe van Beersum, DEVENTER, OVERIJSSEL (marloe@martonisummit.com)

- Brenda van Veldhuizen, KAMPEN, OVERIJSSEL, https://www.praktijkdeeik.com

- Albert van Dieren, WEZEP, GELDERLAND, https://www.vandieren.org


Ervaren therapeuten die een LICHAAMSGERICHT aanbod doen ivm ziekte, rouw en verlies

- Katrien Hooghe,  https://www.back-in-balance.be/ 

- Sabine Cocquyt, https://www.sabinecocquyt.be/

- Anna Nys, https://www.manodelpino.be

- Toon Walgrave, https://www.verbindinginverlies.be/nl 


Ervaren RITUEELBEGELEIDERS en/of CREATIEF THERAPEUTEN in het werken met ziekte, rouw en verlies 

- Anje Claeys, https://www.verbindinginverlies.be/nl

- Karla Mertens, https://www.karlamertens.be/ 

- Barbara Raes, https://www.beyondthespoken.eu

- Kathleen Weuts, https://www.loukup.be/ 

- Josephine Aerts (Nederland), https://www.met-liefde.com/ 


Geïndividualiseerde ROUWJUWELEN

- Goudsmeden Vandevelde - Het Cederhuis, https://www.goudsmid.be

Fotografie: 

- Koesterfotografie: tastbare herinneringen laten vastleggen ook tijdens moeilijke momenten.   www.koesterfotografie.be


Er sloten ook een aantal VERENIGINGEN aan bij deze community:

- Gemoedsrust (Afscheid nemen in de vertrouwde omgeving), https://www.gemoedsrust.com/ 

- Met Lege Handen (zelfhulpgroep van en voor ouders van een overleden baby), https://www.metlegehanden.be/

- Fara vzw (een vzw die zwangerschapskeuzes bespreekbaar maakt), https://www.fara.be/ 


- De Kolibrie (Inloophuis voor mensen met een chronische ziekte), https://www.inloophuisdekolibrie.be/

- Ouders van een overleden kind (NL), https://www.oudersoverledenkind.nl/

- Contempo (Partnerverlies), https://www.vzwcontempo.be/ 

- Berrefonds (Verlies van een kindje - aanbod koesterkoffers), https://www.berrefonds.be/ 

- Missing you (kinderen en jongeren in rouw), https://www.missingyou.be

 

- Rouw en Verliescafé Vlaanderen, https://www.rouwenverliescafevlaanderen.be/



- Ouders van Overleden Kinderen (OVOK), https://www.ovok.be/ 

- Vaarwel Koesterbootjes, https://vaarwel.be/ 

- Ccv Hasselt, https://www.kerknet.be/organisatie/ccv-hasselt

- Wat ik nog zeggen wou, www.watiknogzeggenwou.be (aan de hand van interviews wordt een nalatenschap achtergelaten in de vorm van een boek)

- Beyond the spoken: Beyond the Spoken probeert de grote en kleine ‘kantelmomenten’ in het leven erkenning te geven en helpt die overgang goed te begeleiden


Website by

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x