Community leden

Bent u op zoek naar een ervaren rouwtherapeut of een specifiek aanbod buiten ons centrum
(in Vlaanderen en Nederland)?

Dan kan u hier een lijst vinden van leden van de community die op z'n minst 5 jaar ervaring hebben én een specifieke langdurige opleiding hebben in hun aanbod rond ziekte, rouw en verlies.

Ervaren GESPREKSTHERAPEUTEN/PSYCHOLOGEN

BELGIË

Provincie Antwerpen:

- Sandra Nuytkens, ANTWERPEN, https://www.contextpsycho.be

- Angela Arts, ESSEN, https://www.praktijksandhi.be

- Melanie Mulder, ESSEN, https://www.mani-pura.com

- Inge Wouters, ESSEN, https://psychotherapieingewouters.be

- Kitty Van Der Smissen, HOOGSTRATEN, https://www.hetrelationeelvermogen.be

- Jos Delarbre, MEERHOUT, https://www.josdelarbre.be

- Lieve Sels, MUIZEN, https://www.lievesels.be

- Lydia De Win, RETIE, https://www.roseriver.be

- Katlijn Willems, WILRIJK, https://www.integraal.be

- Veerle Breyne,  https://www.stiltekracht.be

! Een bijzonder aanbod: Ben je van Lier, maakte je een verlies mee en ben je tussen de 15 - 40jaar, dan kan je gratis terecht bij Lost&Co voor een compagnon om mee in gesprek te gaan. 


Provincie Henegouwen:

- Griet Deblauwe, Ellezelles , https://www.waterlelie-coachingvanuithethart.be


Provincie Limburg:

- Hanne Putzeys, HERK-DE-STAD, https://www.praktijkhetperspectief.be

- Liese Vijfeijken, KERMT, https://www.ikengij.be

- Lies Scaut, LEOPOLDSBURG, https://www.dewegwijzer.org

- Veronique Diliën, MAASMECHELEN, https://www.veroniquedilien.be

- Katrijn Desteghe, TONGEREN, https://www.katrijndesteghe.be


Provincie Oost-Vlaanderen:

- Saskia Saelens, DESTELBERGEN, https://www.saskiasaelens.be

- Els Rogier, GENT, https://www.goedmoed.be

- Dominieke Van Den Bossche, GERAARDSBERGEN, https://www.rouwtherapie.com

- Petra Moerman, LEBBEKE, https://www.depaardenbloem.be

- Johan Maes, MERELBEKE, https://www.johanmaes.co/Rouwtherapie.html

- Ria Theunissen, OUDENAARDE, https://www.sensitiefoudenaarde.com

- Mieke Merckx, MAARKEDAL, mieke.merckx@telenet.be


Provincie Vlaams-Brabant:

- Katrien Belmans, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/katrien-belmans

- Leen Carens, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/leen-carens

- Sofie De Jongh, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/sofie-de-jongh

- An Hooghe, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/an-hooghe

- Vero Merlevede, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/vero-merlevede

- Sandra Nuytkens, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/sandra-nuytkens

- Uschi Van den Broeck, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/uschi-van-den-broeck

- Tine Vandersanden, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/tine-vandersanden 

- Marleen Vertommen, BOUTERSEM, https://www.verbindinginverlies.be/nl/marleen-vertommen

- Christine Decruy, GRIMBERGEN, https://www.psycholoog-grimbergen.be

- Sabine Cocquyt, KORBEEK-DIJLE, https://www.sabinecocquyt.be 

- Katleen Alen, KORTENBERG, https://www.vuurvlinder.be

- Sindy Helsen, LEUVEN, https://www.deflint.be

- Ingrid Debeurme, ROTSELAAR, https://www.sporetherapie.be

- Gerke Verthriest, SCHEPDAAL, https://www.gerkeverthriest.be

- Diane Plevoets, SCHERPENHEUVEL-ZICHEM, https://www.dianeplevoets.com


Provincie West-Vlaanderen:

- Ilse Delafontaine, Brugge, https://www.detoverstaf.com

- Tine Top, Poperinge, tine@rouw-en-verlies.be

- Hilde Taillieu, ROESELARE, 0477/34 44 46

- Vanessa Gryspeerdt, RUDDERVOORDE, https://www.vanessagryspeerdt.be


NEDERLAND:

- Pascale de Vries, AMERSFOORT, UTRECHT, https://www.pascaledevries.nl

- Liesbeth van Dam, BREDA, NOORD-BRABANT, https://www.praktijkliv.nl

- Daisy Luiten, DEVENTER, OVERIJSSEL, https://www.daisyluiten.nl

- Brenda van Veldhuizen, KAMPEN, OVERIJSSEL, https://www.praktijkdeeik.com

- Albert van Dieren, WEZEP, GELDERLAND, https://www.vandieren.org

- Marijke van Veldhuizen - van de Glind, ZWARTEBROEK, GELDERLAND, https://www.praktijkseptember.nl


Ervaren therapeuten die een LICHAAMSGERICHT aanbod doen ivm ziekte, rouw en verlies

- Katrien Hooghe,  https://www.back-in-balance.be/ 

- Sabine Cocquyt, https://www.sabinecocquyt.be/

- Toon Walgrave, https://www.verbindinginverlies.be/nl 


Ervaren RITUEELBEGELEIDERS en/of CREATIEF THERAPEUTEN in het werken met ziekte, rouw en verlies 

- Anje Claeys, https://www.verbindinginverlies.be/nl

- Karla Mertens, https://www.karlamertens.be/ 

- Barbara Raes, http://www.beyondthespoken.eu/app/

- Kathleen Weuts, https://www.loukup.be/ 

- Lieke Biesemans, http://www.storiesbymabel.be/ 

- Alexandra Hustinx, https://www.deessentie.org/


Geïndividualiseerde ROUWJUWELEN

- Goudsmeden Vandevelde - Het Cederhuis, https://www.goudsmid.be

Fotografie: 

- Koesterfotografie: tastbare herinneringen laten vastleggen ook tijdens moeilijke momenten.   www.koesterfotografie.be

- “ Cherryblossom D. Afscheidsfotografie biedt jou en je naasten steun & warme herinneringen door levenseinde-, rouw- en herdenkingsfotografie. Ik breng graag wat licht wanneer alles donker voelt. Een herinnering ter verwerking en dit met veel liefde. “ https://www.cherryblossomdphotography.be/afscheidsfotografie/, email: hello@cherryblossomdphotography.be

Er sloten ook een aantal VERENIGINGEN aan bij deze community:

- Gemoedsrust (Afscheid nemen in de vertrouwde omgeving), https://www.gemoedsrust.com/ 

- Met Lege Handen (zelfhulpgroep van en voor ouders van een overleden baby), https://www.metlegehanden.be/

- Fara vzw (een vzw die zwangerschapskeuzes bespreekbaar maakt), https://www.fara.be/ 


- De Kolibrie (Inloophuis voor mensen met een chronische ziekte), https://www.inloophuisdekolibrie.be/

- Ouders van een overleden kind (NL), https://www.oudersoverledenkind.nl/

- Contempo (Partnerverlies), https://www.vzwcontempo.be/ 

- Berrefonds (Verlies van een kindje - aanbod koesterkoffers), https://www.berrefonds.be/ 

- Missing you (kinderen en jongeren in rouw), https://www.missingyou.be

 

- Rouw en Verliescafé Vlaanderen, https://www.rouwenverliescafevlaanderen.be/



- Ouders van Overleden Kinderen (OVOK), https://www.ovok.be/ 

- Vaarwel Koesterbootjes, https://vaarwel.be/ 

- Ccv Hasselt, https://www.kerknet.be/organisatie/ccv-hasselt

- Wat ik nog zeggen wou, https://www.watiknogzeggenwou.be/ (aan de hand van interviews wordt een nalatenschap achtergelaten in de vorm van een boek)

- Beyond the spoken: Beyond the Spoken probeert de grote en kleine ‘kantelmomenten’ in het leven erkenning te geven en helpt die overgang goed te begeleiden, http://www.beyondthespoken.eu/app/

- Sereni, uitvaartplanner, een netwerk van ervaren uitvaartondernemers. We streven er naar om op een laagdrempelige wijze het eerste en laatste aanspreekpunt te zijn voor alles wat met het afscheid te maken heeft. Wij ontzorgen vòòr, tijdens en na het heengaan. Dat doen we door experten in planning, fiscaliteit, testamenten en andere domeinen samen te brengen in ons expertisecentrum. Zo zorgen we met Sereni voor een nieuwe standaard in uitvaartplanning en -begeleiding.  https://www.sereni.be/

- Lost & Co vzw, https://www.lostenco.be/

- Stories by Mabel, http://www.storiesbymabel.be/

- De essentie, naar de kern bij vieren en herdenken, https://www.deessentie.org/ , alexandra.hustinx@deessentie.org

Website by

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x