Leden van de community

Bent u op zoek naar een ervaren rouwtherapeut of een specifiek aanbod buiten ons centrum
(in Vlaanderen en Nederland)?

Dan kan u hier een lijst vinden van leden van de community die op z'n minst 5 jaar ervaring hebben én een specifieke langdurige opleiding hebben in hun aanbod rond ziekte, rouw en verlies.

Ervaren GESPREKSTHERAPEUTEN/PSYCHOLOGEN

BELGIË

Provincie Antwerpen:

- Veerle Breyne, http://www.stiltekracht.be

- Kitty Van Der Smissen, HOOGSTRATEN, http://www.hetrelationeelvermogen.be

- Jasmine Luycx, KONTICH, http://www.jasmineluycx.be

- Jos Delarbre, MEERHOUT, http://www.josdelarbre.be

- Sandra Nuytkens, SINT-KATELIJNE-WAVER, http://www.contextpsycho.be

- Katlijn Willems, WILRIJK, http://www.integraal.be


Provincie Limburg:

- Hanne Putzeys, HERK-DE-STAD, http://www.praktijkhetperspectief.be

- Liese Vijfeijken, KERMT, http://www.ikengij.be

- Lies Scaut, LEOPOLDSBURG, http://www.dewegwijzer.org

- Veronique Diliën, MAASMECHELEN, http://www.veroniquedilien.be


Provincie Oost-Vlaanderen:

- Saskia Saelens, DESTELBERGEN, http://www.saskiasaelens.be

- Els Rogier, GENT, http://www.goedmoed.be

- Dominieke Van Den Bossche, GERAARDSBERGEN, http://www.rouwtherapie.com

- Johan Maes, MERELBEKE, http://www.johanmaes.co

- Ria Theunissen, OUDENAARDE, http://www.sensitiefoudenaarde.com


Provincie Vlaams-Brabant:

- Katrien Belmans, BOUTERSEM, http://www.verbindinginverlies.be

- Leen Carens, BOUTERSEM, http://www.verbindinginverlies.be

- Sofie De Jongh, BOUTERSEM, http://www.verbindinginverlies.be

- An Hooghe, BOUTERSEM, http://www.verbindinginverlies.be

- Vero Merlevede, BOUTERSEM, http://www.verbindinginverlies.be

- Uschi Van den Broeck, BOUTERSEM, http://www.verbindinginverlies.be

- Tine Vandersanden, BOUTERSEM, http://www.verbindinginverlies.be

- Marleen Vertommen, BOUTERSEM, http://www.verbindinginverlies.be

- Sabine Cocquyt, KORBEEK-DIJLE, http://www.sabinecocquyt.be

- Katleen Alen, KORTENBERG, http://www.vuurvlinder.be

- Gerke Verthriest, SCHEPDAAL, http://www.gerkeverthriest.be


Provincie West-Vlaanderen:

- Vanessa Gryspeerdt, RUDDERVOORDE, http://www.vanessagryspeerdt.be


NEDERLAND:

- Liesbeth van Dam, BREDA, NOORD-BRABANT, http://www.praktijkliv.nl

- Daisy Luiten, DEVENTER, OVERIJSSEL, http://www.daisyluiten.nl

- Brenda van Veldhuizen, KAMPEN, OVERIJSSEL, http://www.praktijkdeeik.com

- Albert van Dieren, WEZEP, GELDERLAND, http://www.vandieren.org


Ervaren therapeuten die een LICHAAMSGERICHT aanbod doen ivm ziekte, rouw en verlies

Katrien Hooghe,  http://www.back-in-balance.be/ 

Sabine Cocquyt, http://www.sabinecocquyt.be/

Anna Nys, https://www.manodelpino.be

Toon Walgrave, https://www.verbindinginverlies.be/nl 


Ervaren RITUEELBEGELEIDERS en/of CREATIEF THERAPEUTEN in het werken met ziekte, rouw en verlies 

Anje Claeys, https://www.verbindinginverlies.be/nl

Karla Mertens, http://www.karlamertens.be/ 

Kathleen Weuts, https://www.loukup.be/ 

Josephine Aerts (Nl), https://www.met-liefde.com/ 


Er sloten ook een aantal VERENIGINGEN aan bij deze community

Gemoedsrust, https://www.gemoedsrust.com/ 

(Afscheid nemen in de vertrouwde omgeving)

Met Lege Handen, https://www.metlegehanden.be/  

(zelfhulpgroep van en voor ouders van een overleden baby) 

Fara vzw, https://www.fara.be/ 

(een vzw die zwangerschapskeuzes bespreekbaar maakt)                                   

De Kolibrie, https://www.inloophuisdekolibrie.be/

(Inloophuis voor chronisch zieken)

Ouders van een overleden kind (NL), https://www.oudersoverledenkind.nl/

Contempo, https://www.vzwcontempo.be/ 

(Partnerverlies)

Berrefonds, https://www.berrefonds.be/ 

Verlies van een kindje - aanbod koesterkoffers


Website by

{{ popup_title }}

{{ popup_close_text }}

x